Naudojimo sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo–pardavimo taisyklės (toliau Sutartis) nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes e-parduotuvėje www.pirsingopapuosalai.lt.


2. Pirkimas–pardavimas 

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo  laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas  e-parduotuvėje www.pirsingopapuosalai.lt  suformuoja prekių krepšelį ir apmoka užsakyme sudarytą sumą. Neapmokėjus per penkias darbo dienas užsakymas anuliuojamas.

Pardavėjas pradeda vykdyti užsakymą tik po to, kai gauna Pirkėjo apmokėjimą.


3. Pirkėjo įsipareigojimai

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus duomenis e-parduotuvės www.pirsingopapuosalai.lt registracijos formoje, kuri būtina norint sėkmingai įvykdyti užsakymą. Pirkėjas atsakingas už nurodytos informacijos teisingumą. 

Pirkėjas įsipareigoja laiku apmokėti užsakymą e-parduotuvėje www.pirsingopapuosalai.lt bankiniu pavedimu į Pardavėjo nurodytą banko sąskaitą, arba grynaisiais, kai Pirkėjas prekes atsiima www.pirsingopapuosalai.lt būstinėje.

Pirkėjas, naudodamasis e-parduotuve www.pirsingopapuosalai.lt, sutinka su šiomis pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir sutinka jų laikytis.


4. Pardavėjo  įsipareigojimai

Sudaryti visas sąlygas lankytojams ir pirkėjams tinkamai naudotis e-parduotuve www.pirsingopapuosalai.lt .

Pristatyti užsakytas prekes Pirkejonurodytu adresu.

Laikytis konfidencialumo: neatskleisti raštu, žodžiu ar kitokiu pavidalu turimos informacijos apie Pirkėją(-us) tretiesiems asmenims, nebent to reikalauja įstatymas. Pardavėjas įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik vystant e-parduotuvės www.pirsingopapuosalai.lt veiklą, gavus Pirkėjo sutikimą.


5. Prekių pristatymas ir kainos

Prekės e-parduotuvėje www.pirsingopapuosalai.lt pristatomos naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis, LP Express ir Omniva paštomatais. Pristatymo kaina Lietuvos pašto registruota siunta €1.90, LP Express ir Omniva paštomatais €1.99.

Prekių pristatymas į kitas užsienio šalis derinamas atskirai. Tokiu atveju prašome kreiptis el.paštu kunopapuosalai@gmail.com arba telefonu 8622 62 932.

 

6. Prekių grąžinimas

E-parduotuvėje www.pirsingopapuosalai.lt įsigytas prekes Pirkėjas gali grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Prekės turi būti nenaudotos ir nepažeistos, originalioje nepažeistoje pakuotėje. Pirkėjas turi pateikti rašytinį prašymą, nurodant prekės grąžinimo priežastį, ir prekės pirkimą įrodantį dokumentą (pavedimo kopiją ar mokėjimo kvitą). Dėl prekės grąžinimo Pirkėjas privalo iš anksto susisiekti su Pardavėju el.paštu kunopapuosalai@gmail.com arba telefonu 8622 62 932. Siuntimo išlaidos nekompensuojamos.

Pinigai pervedami į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per penkias darbo dienas nuo to momento, kai Pardavėjui grąžinama prekė.

Be išankstinio suderinimo prekės atgal nepriimamos ir pinigai negrąžinami.


7.  Atsakomybė

Pirkėjas pilnai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės dėl padarinių, susijusių su klaidinga ar neteisingai pateikta informacija, kurią Pirkėjas nurodė Pardavėjui. 


8. Baigiamosios nuostatos

Sutarties taisyklės sudarytos taikant LR teisę.
Kilę nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo  sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti - nesutarimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

0
"Pirsingo Papuošalai"
El. p.: kunopapuosalai@gmail.com 
Tel. nr.: +370 622 62 932
Indiv. Veikla Nr. 885312

 .